Ava – Exotic Mistery 65G; Tercet egoztyczny

Jesień nadciągnęła, i chociaż prognostycy zapowiadają kilka dni ocieplenia, to nieuchronnie wchodzimy już w fazę swetrów, a nie cienkich, zwiewnych sukienek. To moja ulubiona pora na żywe barwy w ciekawych połączeniach, zwłaszcza owocowe i kwiatowe. Exotic Mistery znakomicie się wpisuje w mój głód soczystych kolorów, więc powitajcie ją gorąco!

Ava – Patterned Stockings 65G

Ocena

Model wybrałam głównie ze względu na krój – miękkich modeli od Avy miałam całe dwa,HaileyiPicaso(iMeteora, jeśli liczymy sporty). Czas więc był najwyższy, aby odepchnąć pokusę w postaci puszapków i usztywnianych modeli, a przyjrzeć się czemuś bardziej wystającemu poza moją avową strefę komfortu. Biustonosz z ciapkowatą koronką pojawił się w dwóch wersjach: 1808, który jest semisoftem w konstrukcji Novato (jakSecretiDesert Flower), oraz 1809, czyli sofcie w kroju Garnet, który recenzuję. Obydwa wyglądają bardzo podobnie, czyli trochę jak high-apex braletka naciągnięta na zwykłego softa z fiszbiną; jest to bardzo ładny zabieg, który z upodobaniem stosuje w swoich kolekcjach Figleaves.

Efekt jest również nieco braletkowy – biust jest podciągnięty jak na hamaku, ale zebrany z boków dzięki czarnej, siatkowej części miseczek. Czarna lamówka niestety wszyta jest w taki sposób, że z półprofilu biust wygląda jak spłaszczony od góry przez złudzenie optyczne. Exotic Mistery sprawiło mi na początku nieco problemów, bo mostek wpijał mi się w ciało i musieliśmy się dotrzeć, zanim fiszbiny ułożyły się w kanalikach. Dyskomfort minął po kilku założeniach, jednak…

Komfortowi odejmuję jedno serduszko właśnie za mostek i za fiszbiny boczne, które nagle ni stąd ni zowąd postanowiły mnie obetrzeć – nigdy nie zrobił mi tego żaden model od Avy, więc uznaję to za wypadek przy pracy.

Za tytułowy tercet uważam tu bardzo ciekawe zestawienie kolorów: soczystą czereśnię, neonową fuksję, i jadowitą limetkę. Which Vibrator Gives The Fastest OrgasmsTe bowiem barwy, z gościnnym udziałem błękitu, pojawiły się na elastycznej koronce na miseczkach i majtkach, inteligentnie zresztą podbite od spodu bielą. Jak wie każda malująca paznokcie osoba, baza w postaci białego lakieru uwydatnia kolor wszystkiego, co się na nią nałoży, a jest jasne i ostre – np. neony. Suspender Stockings też sposób fuksja mieni się niemal w ciemności, a czerwień wydaje się niemal krzyczeć. No i bardzo dobrze, odważne kolory w ciekawych zestawach to to, co misie lubią najbardziej. Wersja kolorystyczna nazywa się wg. kataloguparadise, i nie powiem, ma to głęboki sens.

Na mostku mamy bardzo uroczą ozdobę – perełkę w kabaretce, która w wersji czarnej wystąpiła już w innych modelach Avy. Trochę szkoda, że nie ma takiej samej na majtkach, ale moja bardziej rozsądna strona mówi „a pamiętasz, jak cały dzień wbijał Ci się kryształek na figach w brzuch, bo założyłaś spodnie z gumką idealnie na wysokości gumki od majtek?” i przestaję marudzić.

Majtki w ogóle są tu zabiegiem zgoła… odważnym, ponieważ wyżej opisana kolorowa koronka jest bardzo, ale to bardzo przezroczysta, a na przodzie majtek nie ma tzw. modesty panel. Mówiąc szczerze nie spodziewałam się takiego ruchu po Avie, a ten element majtek musiał mi umknąć podczas wizyty w siedzibie firmy, gdy oglądałam kolekcję jeszcze w fazie doskonalenia, ale doceniam! Dodaje to kompletowi drapieżności i figlarności.

Opinie końcowe

No to co – mamy kolejnego avowego musisztomiecia 😉 I taka poboczna refleksja… z jakiegoś powodu biustonosze Avy są najprostsze do obfotkowania, bo nie odmawiają spłaszczenia się. Przypadek?

Tak, to zapewne przypadek 😉

Vibrating Knickers by Comexim – Liftsational Demi 65D; Inżynieria bieliźniana

Gorteks – Dita 65G; Buduar Po Polsku

Ava – Crystal 70J; Róż + Czarna Koronka = Zachwyt

© 2020 All Rights Reserved.Designed & Developed byPix & Hue.